ZENITH Plasma

Kód: 16126/175
500 Kč
Momentálně nedostupné
Varianta
Možnosti doručení

Distance driver Rychlost11 Plachtivost5 Turn-0- Fade2

Zenith je dalším diskem, který si pro sebe ve spolupráci s MVP navrhnul James Conrad, mistr světa z roku 2021. Tentokrát se jedná o distance driver vycházející z oblíbeného Photonu. Má příjemně široký rim, který skvěle padne do ruky. Pokud dokážete vygenerovat rychlost 11, Zenith se vám při rovném vypuštění odmění mírným turnem i mírným, ale spolehlivým fadem. Pro slabší hráče to bude spolehlivý overstable disk, který si poradí i s větrem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ disku:

Distance driver = disky na ty nejdelší vzdálenosti. Zkrotit distance driver není jednoduché a vyžaduje to jisté zkušenosti a pokročilou techniku, odměnou vám ale budou super dlouhé hody. Obecně nedoporučujeme úplným začátečníkům.

  

Hmota:

Plasma od MVP Disc Sports je dalším zdokonalením materiálu Neutron. Tyto disky jsou téměř nezničitelné, poloměkké, tedy velice příjemné na úchop, a s prémiovým metalickým vzhledem.

---

Technologie GYRO: Na vnější okraj je použita hmota s vyšší hustotou, která dovoluje disku udržet si rychlost a rotaci po delší dobu, což vám dovolí objevovat nové a delší letové trajektorie.

 

Barvy:

Obrázky disků jsou zpravidla ilustrační a nemusí odpovídat realitě - odstín barvy může být jiný, stejně jako barva potisku. Pokud byste před zakoupením rádi viděli přesnou barvu dané varianty, napište nám na [email protected], reálnou fotku vám rádi zašleme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Distance driver
? Typ: Distance driver
? Úroveň: Pokročilý
? Stabilita disku: Stabilní (Overstable)
? Rychlost: 11
? Plachtivost: 5
? Turn: -0,5
? Fade: 2
? Výrobce: MVP Disc Sports
? Hmota: Plasma
? Odolnost disku: Prémiový

Představení disku (anglicky)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: