Stavba DiscGolfových hřišť

Realizace DiscGolfových hřišť od A do Z

Nabízíme kompletní realizaci discgolfových hřišt ve vámi zvoleném prostoru. Jsme schopni realizovat jak hřiště rekreačního typu, tak i profesionální discgolfová hřiště, která mohou sloužit pro oficiální turnaje (domácí i zahraniční). Zajistíme pro vás vše potřebné od výběru vhodné lokace přes design hřiště až po finální realizaci. Vše v prvotřídní kvalitě. Konzultace ZDARMA.

 

Pro více informací o stavbě discgolfových hřišť navštivte náš specializovaný web www.dghriste.cz.

Podívejte se, jaká hřiště jsme již zrealizovali >>

 

Stavíme MultiGolfová hřiště

Co je Multigolf hřiště?

Multigolf hřiště je koncept, který spojuje tři sporty - parkgolf, fotbalgolf a discgolf - na jednom místě. Hřiště je koncipováno tak, že výhoziště či odpaliště jsou pro všechny tři sporty stejná a na konci jamky je vždy discgolfový koš s integrovaným zakončením pro parkgolf a fotbalgolf.

 

Je tak zajištěna plynulost hry, nikdo si na hřišti nepřekáží a také lze sporty kombinovat. Někdo může házet diskem, druhý kopat do míče a třetí odpalovat míček. Vše na stejnou jamku.

 

Multigolf hřiště není náročné na místo. Pro kvalitní Multigolf park potřebujete zhruba rozlohu fotbalového hřiště. Pokud chcete využít větší plochu, není vůbec žádný problém, naopak hráčům zajistíte ještě více zábavy. Zároveň je na hřišti navrženo několik přirodních a umělých překážek, aby byla hra pořád zajímavá a hráče hřiště neomrzelo.

 

Všechny tři sporty je velmi jednoduché se naučit, hráči nepotřebují žádný speciální trénink, ani žádné drahé vybavení. Díky jednoduchosti a nenáročnosti jsou tyto sporty ideální pro všechny věkové kategorie, od nejmenších po seniory. Návštěva Multigolf hřiště může být skvělou zábavou pro celou rodinu.

 

Multigolf hřiště mohou fungovat jako veřejná nebo placená sportoviště. Záleží na vás. Určitě je dobré zajistit dostupnost vybavení (disky, míče, hole a míčky), buď ve formě půjčovny nebo domluvy prodeje v blízkém okolí.


Zde je krátké video pro vaši lepší představu, jak multigolf vypadá a funguje: Multigolf video

 

Realizace Multigolf hřiště

Zaujal vás koncept Multigolf hřiště, ale nevíte, jestli je vámi vytipované místo pro realizaci hřiště vhodné? Rádi za vámi přijedeme a vybranou lokalitu společně s vámi zhodnotíme.

 

Pokud najdeme vhodné místo, tak vám jsme schopni zajistit kompletní realizaci a technickou podporu Multigolf hřiště. Postaráme se o stavební realizaci hřiště, včetně dodání potřebného materiálu a vybavení. To vše v nejvyšší možné kvalitě.

 

Hřiště navrhujeme tak, aby bylo bezpečné a zároveň zábavné. Také zajistíme, aby všechny použité materiály byly ekologicky šetrné a design hřiště uzpůsobíme okolní přírodě, aby nedošlo k jejímu poškozování. Konkrétní cenovou nabídku vám vypracujeme hned po vytipování lokality a předpokládané velikosti Multigolf hřiště. Myslíme si, že je to skvělá investice, ať už třeba v rámci obce, města nebo pokud jde o privátní sektor, jako jsou různé volnočasové resorty. Je to jednak hřiště hned pro tři sporty zároveň, parádní zábava a navíc pro všechny věkové kategorie.

 

Celý Multigolf park jsme schopni postavit v řádu týdnů, od dohody o realizaci.

Veškeré výše uvedené informace o Multigolf hřištích si můžete stáhnout také ve formě PDF brožury.

 

Máte zájem o nezávaznou konzultaci zdarma nebo přímo poptáváte výstavbu discgolfového či multigolfového hřiště? Kontaktujte nás na [email protected] nebo na tel. čísle 732 161 358.