Stavba DiscGolfových hřišť

Stavíme hřiště nejen na DiscGolf 

Nabízíme kompletní realizaci originálních, netradičních a zábavných hřišť, která vnesou novou energii do vašeho prostoru. Lidé každého věku tak budou moci objevit nové možnosti sportovního vyžití. V současné době se věnujeme především výstavbě hřišť na discgolf a multigolf, která jsou velice populární. Dokážeme ale realizovat také hřiště na fotbalgolf nebo adventure minigolf.

 

S výstavbou těchto hřišť máme dlouholeté zkušenosti, proto jednak ručíme za perfektní kvalitu a včasné dodání projektu, ale také za vysoce kvalitní design. Při projektování a realizaci hřišť vždy klademe důraz na bezpečnost a ochranu životního prostředí. Hřiště navrhujeme tak, aby zapadala do krajinného rázu a poskytovala hráčům kvalitní sportovní zážitky a dobrý pocit ze hry.

 

Náš koncept Parklife je ideální pro oživení veřejného i soukromého prostoru a pomůže veřejnosti objevit nové možnosti sportovního vyžití a zábavy v daném místě. Pro více informací navštivte náš specializovaný web, kde najdete veškeré informace a ukázky námi již postavených hřišť: www.parklife.cz

 

Nebo si stáhněte tuto brožuru, která vám také pomůže se dozvědět více.

 

Neváhejte nás kontaktovat, pokud by vás náš koncept zaujal. Přeci jenom při osobním setkání Vám dokážeme vše lépe vysvětlit, zhodnotit Vaší lokalitu a zodpovědět veškeré dotazy. Schůzka je nezávazná a základní návrh hřiště je zdarma.

 

 parklife-logo-blue2

Kontakt:

+420 732 161 358 (Pavel Voloczek)

[email protected]