Discgolfové teambuildingy a firemní akce

Hledáte nové a netradiční formy teambuildingu pro vaši firmu? Discgolf a další frisbee aktivity mohou být trefou do černého.


Teambuilding v přírodě, s lehkou sportovní aktivitou, zábavou a soutěžením? To může být naše discgolfová akce, kterou nabízíme malým i velkým firmám. Akci můžeme uspořádat buď na již existujícím discgolfovém hřišti a nebo veškeré vybavení dovezeme na místo, které se vám bude hodit. Přenosné koše, disky pro účastníky a další.

Zjistěte o Discgolfu více >>

Jak discgolfový teambuilding probíhá

Máme dvě základní varianty a to akci na půl den a na celý den. Samozřejmě se dá dohodnout i na jiném časovém úseku.

Vzhledem k tomu, že spousta lidí ještě discgolf nezná, určitě to chce počítat s časem, kdy účastníky naučíme základní hody, vysvětlíme pravidla a také jak se discgolf hraje. Poté je rozdělíme do skupin a v těch odehrají turnaj. Je možnost soutěžit v jednotlivcích, ve dvojicích i ve větších skupinkách.

Podle času a počtu jamek na hřišti vymyslíme, kolik hráči půjdou soutěžních kol a jak se budou počítat výsledky. Zda budeme výsledky sčítat nebo se bude soutěžit vždy jen na dané kolo. Soutěže se dají i během dne kombinovat.

K tomu pro účastníky uspořádáme doprovodné soutěže, jako je puttovací soutěž, kdo hodí nejdál apod. S létajícími disky se hrají i další hry, jako ultimate frisbee nebo frisbee freestyle. Můžeme také zapojit do programu, pokud bude zájem.

Ideální je akci uspořádat na již existujícím pevném discgolfovém hřišti s insfrastrukturou (restaurace, WC, apod.).

  • Praha: Ideální lokalitou je v Praze hřiště na Ladronce nebo na Chodově

  • Jinak v celé ČR už je více než 150 hřišť, takže pokud potřebujete mít akci mimo Prahu, můžeme zkusit najít něco poblíž vás.

  • Také nabízíme i možnost postavit dočasné hřiště (za předpokladu vhodné lokality)

Kapacita

  • Od malých skupinek (minimálně 10 lidí) až po větší firmy

  • Ideální počet na jednoho instruktora je 10-15 lidí

Vybavení

  • Pro účastníky zapůjčíme disky a budeme mít připravené ceny za vítězství v turnaji i ve speciálních doprovodných soutěžích. Není problém také vytvořit například diplom pro všechny.

  • Možnost nákupu disků za 250 Kč, které si účastníci po akci nechají

  • Nabízíme také možnost potisku vlastních disků vztahujících se k akci / teambuildingu. Cena za disk s vlastním designem je 450 Kč. Tady je nutné počítat s dobou potisku disků, která trvá obvykle 1 měsíc.

Školitelé

  • Naši lektoři jsou zkušení hráči discgolfu, takže budete v dobrých rukách.

Cena a kdy se ozvat

Cenu počítáme na jednoho účastníka akce. Pokud je to půl den, tak 400 Kč na jednoho člověka. Pokud celý den, tak 600 Kč na jednoho člověka. V tom je pokryto vše, kromě speciálních věcí jako je disk pro každého účastníka a nebo pokud se akce uskuteční ve větší vzdálenosti od Prahy.

Samozřejmě vaše potřeby mohou být různé a tak není problém se na ceně dohodnout individuálně. Například, pokud by byl discgolf jen jednou z aktivit na vaší akci a podobně. Neváhejte se nám ozvat a vymyslíme společně.

Ozvěte se prosím s dostatečným předstihem, ideální je alespoň 1 měsíc před akcí.

Kontaktujte nás, sdělte nám vaši představu a požadavky, my se vám obratem ozveme s cenovou nabídkou. Budeme se těšit.


Stáhněte si naši malou brožuru, kde je vše pohromadě:

Ultimo_teambuildingy_nabidka