TUI Magma Soft
Kód: 10280/170 10280/BIL2 10280/RUZ 10280/BIL 10280/174 Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Typ disku:
Putter (Putt & Approach) = disky, které slouží primárně k závěrečnému dohazování do discgolfového koše a k přihazování k jamce z krátkých až středních vzdáleností.
Hmota:
Magma je vylepšená základní hmota od RPM. Díky “pogumovanému” povrchu si zachovává perfektní grip takřka za všech podmínek, ale její odolnost je vyšší než u hmoty Strata. Nabízí se srovnání s hmotou PRO od Innovy. Disky ze hmoty Magma se vyrábí ve třech tvrdostech - Soft, Medium a Hard.
Barvy:
Barvy disků na ilustračních obrázcích zpravidla neodpovídají skutečnosti. Bohužel nemáme kapacitu dělat fotky každého naskladněného disku, ale pokud je pro vás reálná barva důležitá, stačí nás kontaktovat a my vám rádi skutečnou fotografii poptávaného disku pošleme.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Putter |
|---|---|
| ? Typ: | Putter |
| ? Úroveň: | Všechny |
| ? Stabilita disku: | Nestabilní (Understable) |
| ? Rychlost: | 3 |
| ? Plachtivost: | 4 |
| ? Turn: | -1 |
| ? Fade: | 0.0 |
| ? Výrobce: | RPM Discs |
| ? Hmota: | Magma Soft |
| ? Odolnost disku: | Základní |
| ? Speciální vlastnost: | Do zimy = disk je hodně flexibilní |
Puttery od RPM - představení
Recenze (anglicky)
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
