STAG VIP-X Chameleon // Matt Orum Team Series 2023

Kód: 16048/173
Limitovaná edice
590 Kč
Momentálně nedostupné
Varianta
Možnosti doručení

Fairway driver Rychlost8 Plachtivost6 Turn-1 Fade2

STAG je univerzální fairway driver od Westside Discs s neutrální letovou dráhou. Tento galantní jelen má relativně mělký a úzký okraj, takže dobře sedne do ruky takřka každému hráči. Stag se dobře ovládá a má předvídatelnou dráhu letu. Zkušeným hráčům skvěle poslouží pro rovné tunnel shoty zakončené hyzerem. Těm začínajícím, či méně silovým hráčům skončí po rovném letu více vlevo. V měňavé hmotě VIP-X Chameleon si Stag jako svůj Team Series disk pro rok 2023 vybral Matty-O! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ disku:

Fairway driver = dobře ovladatelné disky pro hody na delší vzdálenosti. Ideální pro začátečníky, kteří chtějí začít s drivováním. Fairway driver doporučujeme pořídit jako třetí disk - poté co ovládnete Putter a Midrange.

 

Hmota:

VIP je super-odolný průhledný plast od Westside Discs, vyráběný z celé škály barev polární záře. Materiál s odolností severských nájezdníků snese i ty nejtěžší nálože od stromů a dalších překážek, takže disky z něj vyrobené si zachovají letové vlastnosti opravdu dlouho! Prakticky identický materiál jako Opto-line od Latitude64°. Verze X je tvrdší a disky z ní jsou zpravidla o špetku stabilnější. U VIP-X se často můžete setkat s kombinacemi s tzv. Chameleon nebo Glimmer efekty, která diskům dodávají opravdu exkluzivní a unikátní vzhled.

 

Barvy:

Obrázky disků jsou zpravidla ilustrační a nemusí odpovídat realitě - odstín barvy může být jiný, stejně jako barva potisku. Pokud byste před zakoupením rádi viděli přesnou barvu dané varianty, napište nám na [email protected], reálnou fotku vám rádi zašleme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fairway driver
? Typ: Fairway driver
? Úroveň: Všechny
? Stabilita disku: Rovný (Stable)
? Rychlost: 8
? Plachtivost: 6
? Turn: -1
? Fade: 2
? Výrobce: Westside Discs
? Hmota: VIP-X Chameleon
? Odolnost disku: Odolný

Recenze (anglicky)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: