SALT TONE

Kód: 16894/170 16894/171 16894/173 16894/174 16894/175 16894/176 16894/177 Zvolte variantu
690 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta
Možnosti doručení

Distance driver Rychlost12 Plachtivost5 Turn-1 Fade3

Salt je univerzální distance driver pro pokročilé hráče. Když mu dáte potřebnou rychlost, projeví se mírný turn, díky kterému disk poletí opravdu daleko a na konci bude mít spolehlivý fade. První z disků firmy Clash Discs vyrobený s technologií TONE. Spodní strana rimu je vyrobená z tvrdšího plastu než zbytek disku, díky čemuž by disk měl mít skvělý grip i odolnost. Disky začínají o něco méně stabilní než Steady Salt. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ disku:

Distance driver = disky na ty nejdelší vzdálenosti. Zkrotit distance driver není jednoduché a vyžaduje to jisté zkušenosti a pokročilou techniku, odměnou vám ale budou super dlouhé hody. Obecně nedoporučujeme úplným začátečníkům.

 

Hmota:

TONE je nová kombinace plastů od Clash Discs. Spodní strana rimu je vyrobená z tvrdšího plastu než zbytek disku, díky čemuž by disk měl mít jak skvělý grip, tak lepší výdrž než v materiálu steady. Rozložení váhy disku je také trochu jiné. umožňující rychlejší rotaci. Výrobci si také slibují konzistentnější stabilitu disků s TONE technologií.

  

Barvy:

První barva odpovídá disku ze shora, druhá barva odpovídá barvě okraje zespoda. Obrázky disků jsou zpravidla ilustrační a nemusí odpovídat realitě - odstín barvy může být jiný, stejně jako barva potisku. Pokud byste před zakoupením rádi viděli přesnou barvu dané varianty, napište nám na [email protected], reálnou fotku vám rádi zašleme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Distance driver
? Typ: Distance driver
? Úroveň: Pokročilý
? Stabilita disku: Stabilní (Overstable)
? Rychlost: 12
? Plachtivost: 5
? Turn: -1
? Fade: 3
? Výrobce: Clash Discs
? Hmota: TONE
? Odolnost disku: Prémiový

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: