PIWAKAWAKA Atomic // Tane Mahuta

Kód: 15021
990 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Možnosti doručení

Midrange Rychlost6 Plachtivost6 Turn-3 Fade0

Tāne Mahuta je kolaborací mezi RPM Discs a novozélandskou dobročinnou organizací Bros for Change. Je to první disk z limitované Atua Series. Jen 1001 ks těchto specilálních disků bylo vyrobeno. Každý ve sběratelské krabičce a s certifikátem autenticity včetně unikátního číselného označení  (např. 002/1001). Tāne Mahuta je speciální edicí midrange disku Piwakawaka ve hmotě Atomic se čtyřbarevným potiskem. Je vyroben v pěti odstínech zelené, které odráží barvy novozélandského lesa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

About the disc:

The idea of having an Atua (Māori Gods) series of discs came about when practicing throwing discs and trying to connect to the disc. As a hunter and gatherer in Aotearoa (New Zealand) when I hunt or dive, I connect to the land or the sea and it brings peace and a tranquil sense of belonging allowing me to reset. I wanted to connect to the disc and visualize its path of travel slowing it down and almost pausing everything around it. This was the catalyst for connecting the discs to the Atua. We had to think of what Atua was appropriate for the disc which is where Tāne Mahuta came in. The disc itself was called the Pīwakawaka (fantail) that you will find chatting to you as it passes through the forest. The colours of the disc are found in the forest. Tāne himself in Māori mythology separated his mother and father to bring light into this world and now also bringing light of our people to you using this story on the disc. If you scan the QR code and you can discover more of Tāne. Perhaps its safe to say that no other Atua is more aspired and revered than Tāne. His relevance to us has remained throughout the generations and his character continues to inspire us in our daily lives. All the more, we need to pass on the stories of his unmatched persistence and his level-headed disposition. His persistence and determination is unmatched, as it emanates in the narrative of how he pushed his parents apart. The story of his bravery and boldness inspires us, especially in the story of how he acquired the three baskets of knowledge in spite of all the challenges and obstacles. He inspires us to maintain harmonious relationships amidst differences in order to achieve a common goal.

 

Jaye Pukepuke

 

Výroba první disku Tāne Mahuta z Atua sběratelské kolekce: https://www.facebook.com/rpmdiscsnz/videos/389082683339925

 

Piwakawaka je nestabilní disk na střední vzdálenosti. Nejenže skvěle padne do ruky, ale je také perfektně ovladatelný a díky vysoké plachtivosti doletí na midrange překvapivě daleko. Piwakawaka ocení hráči všech úrovní a to i naprostí začátečníci, klidně jako svůj první disk. 

 

Typ disku:

Midrange = disky na hody ze střední vzdálenosti a díky svým vlastnostem zároveň ty nejuniverzálnější. Pokud si discgolf chcete vyzkoušet a vybíráte svůj první talíř, doporučujeme sáhnout právě po Midrange disku.

 

Hmota:

Atomic je prémiová hmota od RPM Discs. Disky z ní vyrobené jsou neprůhledné, odolné a mají parádní grip. Jejich tvrdost je různá. Nabízí se srovnání se hmotou Star od Innovy.

 

Barvy:

Barvy disků na ilustračních obrázcích zpravidla neodpovídají skutečnosti. Bohužel nemáme kapacitu dělat fotky každého naskladněného disku, ale pokud je pro vás reálná barva důležitá, stačí nás kontaktovat a my vám rádi skutečnou fotografii poptávaného disku pošleme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Midrange
? Typ: Midrange
? Úroveň: Začátečník
? Stabilita disku: Nestabilní (Understable)
? Rychlost: 6
? Plachtivost: 6
? Turn: -3
? Fade: 0.0
? Výrobce: RPM Discs
? Hmota: Atomic
? Odolnost disku: Prémiový

Představení disku (anglicky)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: