P2 D-line Flex 1

Kód: 15063/BIL3 15063/MOD 15063/173 15063/RUZ 15063/174 15063/RUZ3 15063/176 Zvolte variantu
320 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta
Možnosti doručení

Putter Rychlost2 Plachtivost3 Turn0 Fade1

P2 je jeden z nejoblíbenějších putterů ve hře a vlajkovou lodí firmy Discmania. Jedná se o rovně létající putter se spíše hlubokým profilem. Je skvělý na dohazování do koše, ale i dlouhé hody z výhoziště - poletí rovně a velice přesně. Disk, který je vhodný pro hráče všech úrovní. Ve hmotě D-line má parádní grip. Flex 1 je nejměkčí verze této hmot.y

Fun fact: Simon Lizzote s tímhle diskem hodí 150 metrů! (Ano, je to putter!)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o první disk z obnovené řady Discmania Originals, kterou původně vyráběla Innova. Nyní však Discmania pořídila vlastní výrobní halu ve Švédsku a právě odtud pochází tato, tzv. Reinvented P2ka. Pokud s discgolfem právě začínáte a chcete se ho naučit opravdu pořádně, kupte si 3 Pédvojky a házejte všechny hody jen tímto diskem. Klidně i dva, tři měsíce.

 

Typ disku:

Putter (Putt & Approach) = disky, které slouží primárně k závěrečnému dohazování do discgolfového koše a k přihazování k jamce z krátkých až středních vzdáleností.

 

Hmota:

D-line je základní hmota z řady Discmania Originals. Má skvělý grip a proto se používá především u putterů. Disky vyrobené z D-line se budou relativně rychleji opotřebovávat a postupně budou ztrácet svoji stabilitu (budou mít tendenci zatáčet víc a víc doprava). Vyrábí se ve třech různých tvrdostech (Flex 1 - 3). Flex 1 je nejměkčí verzí této hmoty, ale nečekejte žádný extrém. Tvrdostí odpovídá např. hmotě Zero Medium od Latitude 64°.

 

Barvy:

Obrázky disků jsou zpravidla ilustrační a nemusí odpovídat realitě - odstín barvy může být jiný, stejně jako barva potisku. Pokud byste před zakoupením rádi viděli přesnou barvu dané varianty, napište nám na [email protected], reálnou fotku vám rádi zašleme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Putter
? Typ: Putter
? Úroveň: Všechny
? Stabilita disku: Rovný (Stable)
? Rychlost: 2
? Plachtivost: 3
? Turn: 0.0
? Fade: 1
? Výrobce: Discmania
? Hmota: D-Line (Flex 1)
? Odolnost disku: Základní

Proč je P2 nejpopulárnější putter?

Recenze od Foundation DG

Simon Lizotte testuje novou P2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: