ORBITAL Neutron // Special Edition

Kód: 12830/BIL 12830/FIA 12830/172 12830/ZLU 12830/BIL2 12830/173 12830/BIL3 12830/MOD 12830/174 12830/ZLU2 Zvolte variantu
Limitovaná edice
590 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta
Možnosti doručení

Distance driver Rychlost11 Plachtivost5 Turn-4- Fade1

Nestabilní Orbital ve speciální edici s parádním potiskem! Orbital je rychlý driver, který díky své značné nestabilitě prodlouží hody i méně silovým hráčům, typicky ženám a dětem. Zkušeným a silnějším  discgolfistům naopak otevřou široké možnosti rollerů, anhyzerů či citových hodů na úzkých fairwayích. I ti nejzkušenější hráči tento nestabilní driver ocení pro svou spolehlivost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ disku:

Distance driver = disky na ty nejdelší vzdálenosti. Zkrotit distance driver není jednoduché a vyžaduje to jisté zkušenosti a pokročilou techniku, odměnou vám ale budou super dlouhé hody. Obecně nedoporučujeme úplným začátečníkům.

  

Hmota:

Neutron je vysoce odolný typ plastu od MVP Disc Sports. Jedná se o hmotu, která je velice trvanlivá (stejně jako Proton) a disky z ní vyrobené mají světlé pastelové barvy, které snadno najdete v každém terénu.

Technologie GYRO: Na vnější okraj je použita hmota s vyšší hustotou, která dovoluje disku udržet si rychlost a rotaci po delší dobu, což vám dovolí objevovat nové a delší letové trajektorie.

  

Barvy:

Obrázky disků jsou zpravidla ilustrační a nemusí odpovídat realitě - odstín barvy může být jiný, stejně jako barva potisku. Pokud byste před zakoupením rádi viděli přesnou barvu dané varianty, napište nám na [email protected], reálnou fotku vám rádi zašleme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Distance driver
? Typ: Distance driver
? Úroveň: Všechny
? Stabilita disku: Nestabilní (Understable)
? Rychlost: 11
? Plachtivost: 5
? Turn: -4,5
? Fade: 1
? Výrobce: MVP Disc Sports
? Hmota: Neutron
? Odolnost disku: Odolný

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
MB Avatar autora | 20.7.2022
Disk je můj oblíbený a koupil jsem si ho proto, že jsem stejný utopil v Bečvě a chyběl mi v bagu. Někdy mě prostě neposlechne (viz. Bečva), ale když se trefí, tak letí krásně s úžasným esíčkem a jako začátečníka mě na delších jamkách dává šanci na birdie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: