LONGBOWMAN VIP Ice

Kód: 15835/179
Forehand
520 Kč
Momentálně nedostupné
Varianta
Možnosti doručení

Fairway driver Rychlost9 Plachtivost4 Turn0 Fade3

Stejně jako dlouhý luk změnil válečné vybavení, změní tento disk vaše výsledky v discgolfu! Longbowman je stabilní fairway driver, který díky malému okraji skvěle padne do ruky a čistě z ní bude vylétat. Na jeho letovou dráhu se budete moci spolehnout - vždy totiž skončí spolehlivým fadem a to i v protivětru. Hmota VIP Ice nabízí vysokou odolnost, tvrdost i čistý design.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ disku:

Fairway driver = dobře ovladatelné disky pro hody na delší vzdálenosti. Ideální pro začátečníky, kteří chtějí začít s drivováním. Fairway driver doporučujeme pořídit jako třetí disk - poté co ovládnete Putter a Midrange.

 

Hmota:

VIP je super-odolný průhledný plast od Westside Discs, vyráběný z celé škály barev polární záře. Materiál s odolností severských nájezdníků snese i ty nejtěžší nálože od stromů a dalších překážek, takže disky z něj vyrobené si zachovají letové vlastnosti opravdu dlouho! VIP Ice je o proti standardnímu VIP o něco tvrdší a stabilnější. Glimmer znamená pěkný třpytivý efekt.

 

Barvy:

Barvy disku na ilustračních obrázcích nemusí vždy odpovídat skutečnosti. Mohou se objevovat rozdíly v odstínu barvy disku, barevnosti potisku atd. Tuto skutečnost bohužel nemůžeme zcela ovlivnit, ale vždy se snažíme dodat vám disk co nejpodobnější uvedené ilustraci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fairway driver
? Typ: Fairway driver
? Úroveň: Všechny
? Stabilita disku: Stabilní (Overstable)
? Rychlost: 9
? Plachtivost: 4
? Turn: 0.0
? Fade: 3
? Výrobce: Westside Discs
? Hmota: VIP Ice
? Odolnost disku: Odolný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: