HEX Neutron // Matěj Vojtík Tour Series

Kód: 16888/176
Limitovaná edice
Značka: Axiom Discs
660 Kč
Skladem (1 ks)
Varianta
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení

Midrange Rychlost5 Plachtivost5 Turn-1 Fade1

Podpořte Matěje Vojtíka v jeho discgolfové sezóně a zároveň si pořiďte jeden z nejoblíbenějších midrange disků poslední doby  - HEX. Na něm najdete Matějovo logo, které bude barevně ladit s okrajem disku.

HEX je disk na střední vzdálenost od Axiom Discs. Má nízký a placatý profil a většině hráčů padne do ruky jako ulitý. Přesný, dobře ovladatelný a spolehlivý disk, který skvěle poslouží hráčům všech úrovní, včetně úplných začátečníků. Těm se slabší paží poletí rovně s jistým fadem na konci, ti silnější jej využijí k hyzer-flipům, anhyzerům. Na midrange dokáže HEX doletět sakra daleko. A je super i na forehandy! Můžeme vřele doporučit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

O Matějovi:

Matěj Vojtík je jedním z nejtalentovanějších českých discgolfistů současnosti. Hraje na vysoké úrovní, dokáže se rovnat i s evropskou špičkou a snaží se mezi ni prosadit. Také natáčí zábavná a vzdělávací discgolfová videa, tak určitě sledujte jeho YouTube kanál a Instagram. V neposlední řadě je členem Ultimo týmu. Zakoupením disků a dalších produktů s jeho logem přímo podpoříte jeho discgolfovou sezónu.

 

Na tento produkt se nevztahuje klubová sleva.

 

Typ disku:

Midrange = disky na hody ze střední vzdálenosti a díky svým vlastnostem zároveň ty nejuniverzálnější. Pokud si discgolf chcete vyzkoušet a vybíráte svůj první talíř, doporučujeme sáhnout právě po Midrange disku.

 

Hmota:

Neutron je vysoce odolný typ plastu od MVP Disc Sports. Jedná se o hmotu, která je velice trvanlivá (stejně jako Proton) a disky z ní vyrobené mají světlé pastelové barvy, které snadno najdete v každém terénu.

Technologie GYRO: Na vnější okraj je použita hmota s vyšší hustotou, která dovoluje disku udržet si rychlost a rotaci po delší dobu, což vám dovolí objevovat nové a delší letové trajektorie.  

  

Barvy:

Obrázky disků jsou zpravidla ilustrační a nemusí odpovídat realitě - odstín barvy může být jiný, stejně jako barva potisku. Pokud byste před zakoupením rádi viděli přesnou barvu dané varianty, napište nám na [email protected], reálnou fotku vám rádi zašleme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Midrange
? Typ: Midrange
? Úroveň: Všechny
? Stabilita disku: Rovný (Stable)
? Rychlost: 5
? Plachtivost: 5
? Turn: -1
? Fade: 1
? Výrobce: Axiom Discs
? Hmota: Neutron
? Odolnost disku: Odolný

První dojmy hráčů MVP (anglicky)

Představení disku (anglicky)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: