CULPRIT Lucid-X Moonshine // Chris Clemons Team Series (2023)

Kód: 15853/176 15853/177 Zvolte variantu
Limitovaná edice
Značka: Dynamic Discs
590 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta
Možnosti doručení

Approach Rychlost4 Plachtivost2 Turn0 Fade3-

Tour Series diskem Chrise Clemonse pro rok 2023 je opět Culprit, tentokrát ještě s přidaným Moonshine efektem. Jedná se o stabilní approach disk, který vám nabídne konzistentní let s jistým fadem na konci. Jeho stabilní koncovce budete moci věřit za jakýchkoliv povětrnostních podmínek. Ve hmotě Lucid-X je o něco stabilnější než v ostatních hmotách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ disku: 

Putter (Putt & Approach) = disky, které slouží primárně k závěrečnému dohazování do discgolfového koše a k přihazování k jamce z krátkých až středních vzdáleností.

 

Hmota:

LUCID je nejodolnější plast od Dynamic Discs. Odolá i těm nejsilnějším nárazům a opotřebovává se jen velmi pomalu. Jedná se o relativně tvrdou hmotu, která má za sucha skvělý grip. Lucid disky jsou polo-průhledné a k dostání v mnoha zářivých barvách. Ekvivalentem je Opto Line od Latitude 64° a VIP od Westside Discs.

Varianta LUCID-X je tvrdší a disky z ní jsou zpravidla stabilnější. U Lucid-X se často můžete setkat s tzv. Chameleon nebo Glimmer efekty, které diskům dodávají opravdu exkluzivní a unikátní vzhled.

Moonshine 2.0 je vylepšená svítivá technologie, díky které disky po nasvícení svítí ve tmě jasněji a déle, než kdy dříve. Jak to již bývá zvykem, Moonshine disky bývají stabilnější, než jejich normální verze.

 

Barvy:

Barvy disku na ilustračních obrázcích nemusí vždy odpovídat skutečnosti. Mohou se objevovat rozdíly v odstínu barvy disku, barevnosti potisku atd. Tuto skutečnost bohužel nemůžeme zcela ovlivnit, ale vždy se snažíme dodat vám disk co nejpodobnější uvedené ilustraci. 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Putter
? Typ: Approach
? Úroveň: Všechny
? Stabilita disku: Stabilní (Overstable)
? Rychlost: 4
? Plachtivost: 2
? Turn: 0.0
? Fade: 3, 3,5
? Výrobce: Dynamic Discs
? Hmota: Lucid-X Moonshine
? Odolnost disku: Odolný
? Speciální vlastnost: Glow = ve tmě svítí

Behind the scenes

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: