COMET UV Z Line // Michael Johansen

Kód: 16493/177
Limitovaná edice
Značka: Discraft
550 Kč
Momentálně nedostupné
Varianta
Možnosti doručení

Midrange Rychlost4 Plachtivost5 Turn-2 Fade1

Legendární disk pro legendárního hráče. Comet s old-schoolovým stampem ve speciálním vydání pro člena Discraft Icon teamu, Michaela Johansena. Specialitou je také Z Line hmota s UV příměsí, díky níž disk mění barvu, když přijde do styku se slunečním zářením! Comet je jeden z nejuniverzálnějších disků vůbec. Midrange, který létá rovně a velmi přesně. Pokud chcete vlastnit pouze jeden disk, tak Cometu. Skvěle udrží každý úhel, takže s ním hodíte prakticky jakýkoli hod. Svého času označován jako nejlepší discgolfový disk na světě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ disku:

Midrange = disky na hody ze střední vzdálenosti a díky svým vlastnostem zároveň ty nejuniverzálnější. Pokud si discgolf chcete vyzkoušet a vybíráte svůj první talíř, doporučujeme sáhnout právě po Midrange disku.

 

Hmota:

Z Line je super odolný materiál od Discraftu, který se vyznačuje zářivými průsvitnými barvami. Volba profíků za normálních podmínek. Opotřebovává se velice pozvolna. Ekvivalentními materiály jsou např. Champion od Innovy nebo Opto od Latitude 64°. UV znamená, že v plastu je speciální příměs, která reaguje na sluneční záření a mění barvu! 

 

Barvy:

Barvy disků na ilustračních obrázcích zpravidla neodpovídají skutečnosti. Bohužel nemáme kapacitu dělat fotky každého naskladněného disku, ale pokud je pro vás reálná barva důležitá, stačí nás kontaktovat a my vám rádi skutečnou fotografii poptávaného disku pošleme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Midrange
? Typ: Midrange
? Úroveň: Všechny
? Stabilita disku: Nestabilní (Understable)
? Rychlost: 4
? Plachtivost: 5
? Turn: -2
? Fade: 1
? Výrobce: Discraft
? Hmota: Z Line
? Odolnost disku: Odolný

Michael Johanson představuje Comet (anglicky)

Recenze (anglicky)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: