AVATAR XT

Kód: 11807/174
460 Kč
Momentálně nedostupné
Varianta
Možnosti doručení

Midrange Rychlost5 Plachtivost4 Turn0 Fade2

Avatar je mírně stabilní midrange disk od Innovy vyrobený technologií Overmold. To znamená, že je složen ze dvou materiálů. Velice dobře padne do ruky a díky výraznému beadu (hrance po spodním obvodu) je odolný vůči přetočení. Můžete se tedy do něj pořádně opřít a to i na forehand. Poletí dlouho rovně s jistým fadem na konci. Rozhodně univerzální midrange vhodný pro hráče všech úrovní. Ve hmotě XT má velice dobrý grip i solidní odolnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ disku:

Midrange = disky na hody ze střední vzdálenosti a díky svým vlastnostem zároveň ty nejuniverzálnější. Pokud si discgolf chcete vyzkoušet a vybíráte svůj první talíř, doporučujeme sáhnout právě po Midrange disku.

   

Hmota:

XT byl původně vyvinut pro Overmold disky Atlas a Nova. Osvědčil se však natolik, že se rozšířil i na některé další disky. V ruce drží jako žádný jiný a trvanlivostí se blíží prémiovým hmotám.

Technologií Overmold byla po obvodu disku nalisována odlišná hmota, která skvěle padne do ruky a zároveň výborně odolává nárazům.

  

Barvy:

Obrázky disků jsou zpravidla ilustrační a nemusí odpovídat realitě - odstín barvy může být jiný, stejně jako barva potisku. Pokud byste před zakoupením rádi viděli přesnou barvu dané varianty, napište nám na [email protected], reálnou fotku vám rádi zašleme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Midrange
? Typ: Midrange
? Úroveň: Všechny
? Stabilita disku: Rovný (Stable)
? Rychlost: 5
? Plachtivost: 4
? Turn: 0.0
? Fade: 2
? Výrobce: Innova
? Hmota: XT
? Odolnost disku: Základní
? Speciální vlastnost: Overmold

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: