DISCGOLFOVÁ SADA PRO DĚTI

Kód: L64.SET.SZP
Pro začátečníky
Značka: Latitude 64°
650 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení

Sada disků

Superhrdina, zombík a pirát! Konečně discgolfová sada stvořená přímo pro děti! Obsahuje všechny tři základní typy disků (putter, midrange a driver). Všechny mají nízkou váhu, takže do nich není nutné dávat tolik síly, aby letěly daleko. Jsou vyrobeny z neklouzavého materiálu a navíc mají povedené designy, které se těm nejmladším discgolfistům určitě zalíbí. Atraktivní cenovka je jen bonusem! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tuto sadu doporučujeme pořídit dětem přibližně do 13 let. Pro starší nebo zkušenější hráče budou vhodné spíše disky v o něco vyšší váhové kategorii (155 - 165 gramů).

Sada obsahuje tyto disky:

  • Zombík je disk pomalý, ale extrémně účinný na blízkou vzdálenost. Putter, jehož instinktem je jít přímo k cíli. 
  • Pirát je midrange, který ti dá kontrolu a dostane tě blíže k cíli. Skvěle vyvážený disk, který dopluje až pod koš.
  • Superhrdina je driver, který tě na výhozišti nenechá ve štychu! Je navržen tak, aby maximalizoval vzdálenost začínajících hráčů, hlavně těch menších.

 

Tyto disky nemají vlastnosti určené číselnými hodnotami, jak tomu standardně bývá u discgolfových disků. Jedná se o rovné až nestabilní disky, zkrátka takové, aby co nejlépe fungovaly právě pro malé discgolfisty.

 

Hmota:

Disky v této sadě jsou vyrobeny ze základní hmoty. Její povrch je pogumovaný, takže se skvěle drží a neklouže z ruky, ani když je disk vlhký. Nevýhodou je nižší výdrž disků. S postupným opotřebením budou ztrácet své původní letové vlastnosti - budou se stávat více nestabilními, což prakticky znamená, že budou zahýbat více doprava (při backhandovém hodu pravou rukou).

 

Barvy:

V sadě vždy najdete červený, modrý a bílý disk. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady disků
? Typ: Sada disků
? Úroveň: Začátečník
? Výrobce: Latitude 64°

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Latitude 64° | First-class disc golf products

Latitude 64° je švédský výrobce discgolfových disků a vybavení prvotřídní kvality. Značku založila parta nadšených discgolfistů s cílem nastavit nový standard v tomto sportu. Tito hráči všichni pocházeli z malé vesničky Bergsbyn na severu Švédska, která leží na 64. rovnoběžce, proto tedy název Latitude 64°. 

Latitude má továrnu ve městě Skellefteå a kromě disků pod svojí značkou vyrábí také talíře pro americkou firmu Dynamic Discs a původně finský Westside Discs (tuto firmu L64 a DD v roce 2017 odkoupili). Disky těchto tří značek se tedy vyrábí v jedné továrně, ze stejných materiálů a ve stejné kvalitě. Společný název pro tyto tři značky je TRILOGY.

V roce 2019 pak Latitude 64° navázal partnerství s oblíbenou značkou Discmania a začal pro ni vyrábět produktovou řadu Evolution Line. 

Disky:

Všechny disky, které Latitude 64° vyrábí najdete v přehledné tabulce seřazené podle jejich vlastností a s naznačenými letovými drahami. Prohlédněte si flight chart všech disků od Latitude 64° >>

Hmoty: 

Latitude používá celou řadu různých hmot, od základních až po prémiové - pojďme se na ně podívat: 

RETRO LINE 

plastic - retro retro line stats

Retro line je základní hmota s nízkou odolností, solidním gripem a vysokou tvrdostí. Používá se pro puttery, midrange i drivery.

Naše nabídka Retro line disků >>

ZERO LINE 

plastic zero zero soft stats zero medium stats zero hard stats

Zero je základní hmota používaná pro puttery a approach disky, která se vyrábí ve třech různých tvrdostech. Soft je flexibilní hmota, která má perfektní grip, ale také nejnižší odolnost. Je ideální do zimy. Medium má střední tvrdost, která sedne většině hráčů. Hard je nejtvrdší a nejodolnější.

Naše nabídka disků ve hmotě Zero >>

RECYCLED

plastic - recycled recycled stats

Recycled disky jsou vyrobené ze směsi materiálů Opto a Gold - z disků, které neprošly kontrolou kvality. Přednostmi tohoto recyklovaného materiálu jsou solidní odolnost, výborný grip a zajímavé barvy. Disky z této hmoty jsou obvykle o něco méně stabilní v porovnání s Opto a Gold line.

OPTO LINE

plastic - opto Opto line stats

Opto je extra odolná hmota, která snadno odolá nejsilnějším nárazům a opotřebovává se jen velmi pomalu. Jedná se o relativně tvrdý plast, který má za sucha skvělý grip. Opto line disky jsou polo-průhledné a k dostání v mnoha zářivých barvách. Kromě několika putterů se v této hmotě vyrábí všechny disky Latitude 64°.

Naše nabídka Opto disků >>

OPTO-X

plastic - opto x opto x stats

Opto-X je modifikované Opto s ještě lepší odolností. Tyhle disky jsou opravdu tvrdé, což jim trochu ubírá na gripu. Oproti klasickému Optu jsou také stabilnější. V Opto-X se vyrábí zpravidla limitované série vybraných modelů a také Team Series disky.

OPTO AIR

plastic - air opto air stats

Opto Air je odlehčenou verzí Opto plastu. Vyrábí se v ní převážně drivery.

Naše nabídka Opto Air disků >>

OPTO MOONSHINE

plastic - moonshine opto moonshine stats

Opto Moonshine je další modifikací hmoty Opto, tentokrát s příměsí fluorescentní složky, která zapříčiňuje, že disky po nasvícení září ve tmě. V porovnání s Glow disky od Kastaplastu ale tenhle efekt moc nefunguje moc dobře.

GOLD LINE

plastic - gold Gold line, Tournament, Fuzion stats

Gold line je prémiová, neprůhledná hmota s vysokou odolností a hlavně skvělým gripem. V Gold line se vyrábí vybrané modely, přičemž oproti Opto line jsou tyto disky o špetku méně stabilní.

Naše nabídka Gold line disků >>

EFEKTY

plastic - burst plastic-chameleon plastic - glimmer 

Burst je směs dvou barev, která má za výsledek krásné žíhání. Používá se na vybrané disky v Retro, Zero a Gold hmotách.

Chameleon disky mění svojí barvu v závislosti na úhlu dopadu světla a barevnosti pozadí. Používá se na Opto a Opto-X discích, zpravidla na limitkách a Team Series discích.

Glimmer je prakticky chameleon efekt s přidanými třpytkami. Výsledkem jsou opravdu luxusně vypadající disky. Taktéž se používá na limitované edice Opto a Opto-X disků.