RAINMAKER Color Glow D-line (Flex 1) // Eagle McMahon Creator Series

Kód: 16358/FIA 16358/RUZ 16358/175 16358/FIA2 16358/MOD2 16358/RUZ2 16358/176 16358/178 Zvolte variantu
Limitovaná edice
Značka: Discmania
500 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta
Možnosti doručení

Putter Rychlost2 Plachtivost3 Turn0 Fade0-

Třetí vydání Rainmakera, disku z Creator Series Eagla McMahona. Opět v Color Glow D-line hmotě a tentokrát s halloweenským designem. Rainmaker je putter, který si Eagle stvořil přesně podle svých potřeb a představ. Vycházel přitom z oblíbené P2ky, přičemž Rainmaker má trošku nižší profil a na konci letu mírnější fade. Jinak se jedná o putter tradičního tvaru, výborný na dohazování i dlouhé rovné hody. Flex 1 je nejměkčí verzí základní D-Line hmoty. Plast Rainmakeru je navíc okořeněn Glow příměsí, takže disk má trošku jinou strukturu oproti třeba nové P2ce a také ve tmě svítí. Grip disku je velmi příjemný.

Rainmaker je model, který bude vždy vycházet pouze ve speciálních vydáních pro Eagla McMahona.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ disku:

Putter (Putt & Approach) = disky, které slouží primárně k závěrečnému dohazování do discgolfového koše a k přihazování k jamce z krátkých až středních vzdáleností.

 

Hmota:

D-line je základní hmota z řady Discmania Originals. Má skvělý grip a proto se používá především u putterů. Disky vyrobené z D-line se budou relativně rychleji opotřebovávat a postupně budou ztrácet svoji stabilitu (budou mít tendenci zatáčet víc a víc doprava). Vyrábí se ve třech různých tvrdostech (Flex 1 - 3). "Color Glow" v názvu znamená, že disk má v sobě přimíchanou složku, díky které po nasvícení ve tmě barevně září.

 

Barvy:

Obrázky disků jsou zpravidla ilustrační a nemusí odpovídat realitě - odstín barvy může být jiný, stejně jako barva potisku. Pokud byste před zakoupením rádi viděli přesnou barvu dané varianty, napište nám na [email protected], reálnou fotku vám rádi zašleme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Putter
? Typ: Putter
? Úroveň: Všechny
? Stabilita disku: Rovný (Stable)
? Rychlost: 2
? Plachtivost: 3
? Turn: 0.0
? Fade: 0,5
? Výrobce: Discmania
? Hmota: Glow D-Line (Flex 1)
? Odolnost disku: Základní
? Speciální vlastnost: Glow = ve tmě svítí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: