PYRO Neutron Prism // Matěj Vojtík Tour Series

Kód: 16891/178 16891/179 16891/180 16891/181 Zvolte variantu
Limitovaná edice
Značka: Axiom Discs
690 Kč
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Varianta
Možnosti doručení

Midrange Rychlost5 Plachtivost4 Turn0 Fade2-

Podpořte Matěje Vojtíka v jeho discgolfové sezóně a zároveň si pořiďte nejen jím oblíbený stabilní midrange PYRO. Na něm najdete Matějovo logo, které bude barevně ladit s okrajem disku.
Pyro je první stabilní midrange disk ze stáje Axiom Discs. Oproti např. Deflectoru více plachtí, takže se s ním dá dohodit relativně daleko. Zároveň se do něj můžete opravdu naplno opřít a mít jistotu, že jej nepřetočíte. To platí jak pro forehand i backhand. Skvělý také do protivětru. Kombinace těla ze hmoty Neutron a průhledného Prism rimu vypadají přímo božsky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ULTIMO RECENZE DISKU PYRO >>

 

O Matějovi:

Matěj Vojtík je jedním z nejtalentovanějších českých discgolfistů současnosti. Hraje na vysoké úrovní, dokáže se rovnat i s evropskou špičkou a snaží se mezi ni prosadit. Také natáčí zábavná a vzdělávací discgolfová videa, tak určitě sledujte jeho YouTube kanál a Instagram. V neposlední řadě je členem Ultimo týmu. Zakoupením disků a dalších produktů s jeho logem přímo podpoříte jeho discgolfovou sezónu.

 

Na tento produkt se nevztahuje klubová sleva.

  

Typ disku:

Midrange = disky na hody ze střední vzdálenosti a díky svým vlastnostem zároveň ty nejuniverzálnější. Pokud si discgolf chcete vyzkoušet a vybíráte svůj první talíř, doporučujeme sáhnout právě po Midrange disku

 

Hmota:

Neutron je vysoce odolná hmota s krásnými pastelovými barvami. Prism je zase nová technologie vnějšího okraje (rimu), který je vyroben z poloprůhledné barevné hmoty. Výrobce tyto rimy postupně kombinuje s ostatními materiály a tím dává vznikat opravdu nádherným diskům.

Technologie GYRO: Na vnější okraj je použita hmota s vyšší hustotou, která dovoluje disku udržet si rychlost a rotaci po delší dobu, což vám dovolí objevovat nové a delší letové trajektorie.

 

Barvy:

Barvy disku na ilustračních obrázcích nemusí vždy odpovídat skutečnosti. Mohou se objevovat rozdíly v odstínu barvy disku, barevnosti potisku atd. Tuto skutečnost bohužel nemůžeme zcela ovlivnit, ale vždy se snažíme dodat vám disk co nejpodobnější uvedené ilustraci.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Midrange
? Typ: Midrange
? Úroveň: Pokročilý
? Stabilita disku: Stabilní (Overstable)
? Rychlost: 5
? Plachtivost: 4
? Turn: 0.0
? Fade: 2,5
? Výrobce: Axiom Discs
? Hmota: Neutron Prism
? Odolnost disku: Odolný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: