ProBasket GO

Kód: L64.GO
5 600 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Discgolfový koš

Hraj a trénuj discgolf všude, kde se ti zachce! S kompaktním discgolfovým košem ProBasket Go od Latitude 64° to není žádný problém. Bytelný, zároveň ale lehký a skladný koš s 16 horizontálně propojenými pozinkovanými řetězy zachytí téměř každý váš hod. Váží jen 10 kg a za pár vteřin se dá složit jako deštník. V jednom kuse ho dáte do futrálu s ramenním popruhem a můžete vyrazit!    

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro lepší představu, jak tento koš vypadá a funguje doporučujeme podívat se na vídeo níže.

 

Vlastnosti discgolfového koše ProBasket GO:

  • 16 pozinkovaných řetězů pro spolehlivé chytání disků
  • bytelná středová tyč; stabilní podstavec ve tvaru trojnožky 
  • deštníkový systém skládání a rozkládání - není potřeba žádné nářadí a koš zůstane v jednom kuse
  • futrál s ramenním popruhem na převážení či přenášení koše 

Discgolfový koš ProBasket GO není primárně určen na trvalé venkovní použití - dlouhodobé vystavení přírodním vlivům může mít za následek narušení povrchové struktury koše (reznutí).

 

Rozměry:

Výška v rozloženém i složeném stavu: 140 cm

Šířka v rozloženém stavu: 61 cm

Šířka ve složeném stavu: 30 cm

Průměr koše: 69 cm

Váha: 10 kg

    

Pokud ProBasket Go zrovna nemáme skladem, neváhejte nás kontaktovat, rádi jej pro vás objednáme, pokud to bude možné.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Discgolfové koše
? Typ: Discgolfový koš
? Výrobce: Latitude 64°
Položka byla vyprodána…

Představení produktu

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
Avatar autora | 19.10.2021
Koš se dá rychle složit, takže mi doma zabere minimum místa. A zároveň když ho rozbalím, tak je stejně velký jako normální koš na hřišti. Na trénink puttování uprostřed obýváku --> naprostá spokojenost.
5
RM Avatar autora | 18.5.2021
Pro mě velké překvapení. Poměrně solidní koš za dobré peníze. Osobně bych někde dal raději šrouby místo nýtů a ocenil bych nějaké vystlání popruhu na rameno, ale to jsou jen drobnosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Latitude 64° | First-class disc golf products

Latitude 64° je švédský výrobce discgolfových disků a vybavení prvotřídní kvality. Značku založila parta nadšených discgolfistů s cílem nastavit nový standard v tomto sportu. Tito hráči všichni pocházeli z malé vesničky Bergsbyn na severu Švédska, která leží na 64. rovnoběžce, proto tedy název Latitude 64°. 

Latitude má továrnu ve městě Skellefteå a kromě disků pod svojí značkou vyrábí také talíře pro americkou firmu Dynamic Discs a původně finský Westside Discs (tuto firmu L64 a DD v roce 2017 odkoupili). Disky těchto tří značek se tedy vyrábí v jedné továrně, ze stejných materiálů a ve stejné kvalitě. Společný název pro tyto tři značky je TRILOGY.

V roce 2019 pak Latitude 64° navázal partnerství s oblíbenou značkou Discmania a začal pro ni vyrábět produktovou řadu Evolution Line. 

Disky:

Všechny disky, které Latitude 64° vyrábí najdete v přehledné tabulce seřazené podle jejich vlastností a s naznačenými letovými drahami. Prohlédněte si flight chart všech disků od Latitude 64° >>

Hmoty: 

Latitude používá celou řadu různých hmot, od základních až po prémiové - pojďme se na ně podívat: 

RETRO LINE 

plastic - retro retro line stats

Retro line je základní hmota s nízkou odolností, solidním gripem a vysokou tvrdostí. Používá se pro puttery, midrange i drivery.

Naše nabídka Retro line disků >>

ZERO LINE 

plastic zero zero soft stats zero medium stats zero hard stats

Zero je základní hmota používaná pro puttery a approach disky, která se vyrábí ve třech různých tvrdostech. Soft je flexibilní hmota, která má perfektní grip, ale také nejnižší odolnost. Je ideální do zimy. Medium má střední tvrdost, která sedne většině hráčů. Hard je nejtvrdší a nejodolnější.

Naše nabídka disků ve hmotě Zero >>

RECYCLED

plastic - recycled recycled stats

Recycled disky jsou vyrobené ze směsi materiálů Opto a Gold - z disků, které neprošly kontrolou kvality. Přednostmi tohoto recyklovaného materiálu jsou solidní odolnost, výborný grip a zajímavé barvy. Disky z této hmoty jsou obvykle o něco méně stabilní v porovnání s Opto a Gold line.

OPTO LINE

plastic - opto Opto line stats

Opto je extra odolná hmota, která snadno odolá nejsilnějším nárazům a opotřebovává se jen velmi pomalu. Jedná se o relativně tvrdý plast, který má za sucha skvělý grip. Opto line disky jsou polo-průhledné a k dostání v mnoha zářivých barvách. Kromě několika putterů se v této hmotě vyrábí všechny disky Latitude 64°.

Naše nabídka Opto disků >>

OPTO-X

plastic - opto x opto x stats

Opto-X je modifikované Opto s ještě lepší odolností. Tyhle disky jsou opravdu tvrdé, což jim trochu ubírá na gripu. Oproti klasickému Optu jsou také stabilnější. V Opto-X se vyrábí zpravidla limitované série vybraných modelů a také Team Series disky.

OPTO AIR

plastic - air opto air stats

Opto Air je odlehčenou verzí Opto plastu. Vyrábí se v ní převážně drivery.

Naše nabídka Opto Air disků >>

OPTO MOONSHINE

plastic - moonshine opto moonshine stats

Opto Moonshine je další modifikací hmoty Opto, tentokrát s příměsí fluorescentní složky, která zapříčiňuje, že disky po nasvícení září ve tmě. V porovnání s Glow disky od Kastaplastu ale tenhle efekt moc nefunguje moc dobře.

GOLD LINE

plastic - gold Gold line, Tournament, Fuzion stats

Gold line je prémiová, neprůhledná hmota s vysokou odolností a hlavně skvělým gripem. V Gold line se vyrábí vybrané modely, přičemž oproti Opto line jsou tyto disky o špetku méně stabilní.

Naše nabídka Gold line disků >>

EFEKTY

plastic - burst plastic-chameleon plastic - glimmer 

Burst je směs dvou barev, která má za výsledek krásné žíhání. Používá se na vybrané disky v Retro, Zero a Gold hmotách.

Chameleon disky mění svojí barvu v závislosti na úhlu dopadu světla a barevnosti pozadí. Používá se na Opto a Opto-X discích, zpravidla na limitkách a Team Series discích.

Glimmer je prakticky chameleon efekt s přidanými třpytkami. Výsledkem jsou opravdu luxusně vypadající disky. Taktéž se používá na limitované edice Opto a Opto-X disků.