DISCGOLFOVÁ SADA EVOLUTION

Kód: DM.EVOLUTIONSET
890 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
30.11.2022
Možnosti doručení

Sada disků

Sada disků z řady Evolution od výrobce Discmania obsahuje putter, midrange a fairway driver, tedy všechny tři základní typy discgolfových talířů. Disky jsou svými vlastnostmi ideální na naučení se základních hodů a technik. Vyrobeny jsou ze základního materiálu GEO, který nabídne především skvělý grip (disky se dobře drží - nekloužou). 

Detailní informace

Detailní popis produktu

SADA DISCMANIA EVOLUTION OBSAHUJE:

1x Putter - Link

Link je univerzální putter, který hravě využijete na příhozy a delší hody - bude létat krásně rovně, pouze s minimální koncovkou vlevo.

1x Midrange - Origin 

Nový midrange, který má preiméru právě v této sadě. Jedná se o rovně létající talíř s úzkým okrajem, takže sedne do ruky hráčům všech velikostí. Turn -1, Fade 1, tedy vlastnostmi podobný disku Discraft Buzzz - nejoblíbenějšímu disku všech dob.

1x Driver - Essence

Univerzální fairway driver ideální právě pro začínající hráče. Je tzv. nestabilní, tzn. že začátečníkovi poletí rovně a daleko s minimem úsilí. Zkušenému hráči pak bude zatáčet v první fázi letu doprava (při hodu backhandem pravačkou).

Více o jednotlivých typech discgolfových disků >>

Více o letových vlastnostech disků >>

Hmota:

GEO je základní materiál používaný u disků z řady Evolution od Discmania. Odolností se blíží disků v D-Line (tzn. velkou výdrž od něj nelze očekávat), ale grip má ještě o něco lepší a to za jakýchkoli podmínek.    

Více o materiálech v discgolfu >>

Barvy:

V sadě najdete vždy disky v bílé, modré a červené barvě.

Váhy disků:

Disky v této sadě váží od 170 do 176 gramů, což jsou v discgolfu standardní váhy. Házet s nimi zvládnou všichni, nicméně pro ženy, děti či seniory, prostě pro hráče, kteří nemají takovou sílu a švih, jsou o něco vhodnější sady obsahující odlehčené disky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady disků
? Typ: Sada disků
? Úroveň: Začátečník
? Výrobce: Discmania

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: