XDISC // Modrý

Kód: XD.BLUE
320 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Freestyle disk

XDisc je speciální létající talíř s pyramidkou uprostřed, díky které se s ním dají jednoduše provádět nejrůznější triky, počínaje točením na prstu. Jedná se však u univerzální disk, který skvěle létá, takže jej využijete jak na klasické rekreační házení, nebo s ním můžete vyzkoušet třeba discgolf. Zkrátka frisbee, se kterým si užijete hodně zábavy ať už je vám 5 nebo 50. Modrá barva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

XDisc je ideální vstupní disk pro disciplínu Freestyle frisbee, která spočívá v předvádění nejrůznějších triků s rotujícím diskem. Je vhodný zejména pro děti, ale i všechny ostatní, kteří by si tyto triky chtěli vyzkoušet. Pyramidka uprostřed vše značně zjednoduší a vy se tak můžete naučit řadu různých triků doslova za pár chvil. 

XDisc je unikátní svým designem. Bere si to nejlepší z klasických létajících disků a přidává pyramidku uprostřed, která slouží nejen pro provádění triků, ale vylepšuje aerodynamiku talíře a stabilizuje jej v letu. Díky tomu léta skvěle a to i naprostým začátečníkům. XDisc je navíc vyroben z kvalitního pevného, ale pružného plastu, díky čemuž je opravdu odolný a rozhodně vám jen tak nepraskne. Pozor, není to ale disk pro psy. Zejména ti větší by s ním udělali rychlý proces :).

XDisc je oficiálním tréninkovým diskem Freestyle Players Association (FPA) - asociace celosvětově zaštiťující sportovní disciplínu freestyle frisbee. Logo FPA proto najdete natištěné vašem na XDisku.

    

Jak roztočit X-Disc na prstu? 

Nejjednodušším způsobem je vložit prst (nejlépe ukazovák) do pyramidky, druhou rukou pyramidku chytit ze shora a rychlým kroutivým pohybem disk roztočit. Nejlépe to pochopíte z následujícího videa:

Pro další triky navštivte XDisc YouTube kanál nebo webovou stránku (v AJ). Nebo zkuste vymyslet vlastní triky - kreativitě se meze nekladou. Zábavu s jedním Xdiskem si užijete i ve více lidech, roztočený talíř si můžete předávat nebo přehazovat mezi sebou. O to je to větší zábava.

Podívejte se, co za kousky s XDiscem dokáží profíci: 

Doplňkové parametry

Kategorie: Disky na Freestyle Frisbee
? Typ: Freestyle disk
? Výrobce: XDisc
Barva: Modrá
Průměr: 25 cm
Váha: 127 g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: