ROYAL RAGE II - INSTINCT Vapor

Kód: 11045/168
650 Kč
Vyprodáno
Varianta
Možnosti doručení

Fairway driver Rychlost7 Plachtivost5 Turn0 Fade2

Limitovaná Signature Series disku Instinct v prémiovém Vapor materiálu, to je Royal Rage II. Disk, jehož zakoupením přímo podpoříte kariéru finského discgolfisty Leo Piironena (mistr Evropy 2016). A hlavně si uděláte radost, protože je to opravdu krásný kousek.

Instinct je univerzální fairway driver, pro který najde využití snad každý hráč. Je dostatečně stabilní, aby udržel rovinu, i když se do něj pořádně opřete. To samé platí pro hody forehandem. Ačkoli má rychlost jen 7, díky vysokému glidu dokáže doletět pořádně daleko. A díky úzkému rimu se skvěle drží a ovládá. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ disku:

Fairway driver = dobře ovladatelné disky pro hody na delší vzdálenosti. Ideální pro začátečníky, kteří chtějí začít s drivováním. Fairway driver doporučujeme pořídit jako třetí disk - poté co ovládnete Putter a Midrange.

 

Hmota:

VAPOR je prémiový materiál z řady Discmania Evolution. Jedná se o relativně měkkou, ale odolnou hmotu se skvělým gripem. Disky z ní navíc skvěle vypadají díky barevnému žíhání - každý kousek je unikátní, nenajdete dva stejné. Vapor je hodně podobný hmotě Gold Burst od Latitude 64°. Aby ne, švédský výrobce totiž řadu Evolution pro Discmanii vyrábí.

 

Barvy:

Přiložené obrázky jsou pouze ilustrační. Nabízené barevné varianty se liší v odstínech, výraznosti žíhání a barvě potisku. Na vyžádání rádi zašleme reálné fotky disků z naší nabídky. Stačí nám napsat na [email protected].

Doplňkové parametry

Kategorie: Fairway driver
? Typ: Fairway driver
? Úroveň: Všechny
? Stabilita disku: Stabilní (Overstable)
? Rychlost: 7
? Plachtivost: 5
? Turn: 0.0
? Fade: 2
? Výrobce: Discmania
? Hmota: META
? Odolnost disku: Odolný

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: