RASK K1 GLOW (2021)

Kód: KPRAG/73
540 Kč
Momentálně nedostupné
Varianta
Možnosti doručení
Distance driver Rychlost14 Plachtivost3 Turn0 Fade4

Na trhu není moc stabilnějších a rychlejších driverů. Rask je ale rozhodně jediný, který má speciální úpravu pro lepší aerodynamiku. Disk ve verzi GLOW svítí ve tmě a to sakra dobře. Navíc je v této svítící úpravě pro rok 2021 ještě o něco stabilnější než standardní K1 verze, takže je to prostě kladivo :)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aby Rask letěl tak, jak má, potřebuje vysokou rychlost. Je tedy vhodný hlavně pro zkušené a především silové hráče. Mocný v protivětru. Oproti ostatním laser diskům má méně široký rim, což zaručuje jistější grip.

 

Barva potisku:

Glow Rask má oproti normální K1 verzi standardní potisk na horní straně disku. Potisky jsou dostupné v několika barvách, viz galerie. Preferovanou barvu potisku můžete napsat do poznámky k objednávce. Pokud ji máme skladem, rádi vyhovíme.

 

Typ disku:

Distance driver = disky na ty nejdelší vzdálenosti. Zkrotit distance driver není jednoduché a vyžaduje to jisté zkušenosti a pokročilou techniku, odměnou vám ale budou super dlouhé hody. Obecně nedoporučujeme úplným začátečníkům.

 

Více o jednotlivých typech discgolfových disků >>

Více o letových vlastnostech disků >>

 

Hmota:

K1 je nejodolnější materiál od Kastaplastu. Jedná se o ideální kombinaci pevnosti a pružnosti, což zajišťuje dlouhou výdrž disku bez změny letových vlastností a výborný grip.

GLOW = plast obsahuje příměs fosforu, takže po nasvícení ve tmě září. Ze zkušenosti můžeme říct, že disky od Kastaplastu svítí v porovnání s ostatními značkami nejlépe.

 

Více o plastech >>

 

Barvy:

Barvy disku na ilustračních obrázcích nemusí vždy odpovídat skutečnosti. Mohou se objevovat rozdíly v odstínu barvy disku, barevnosti potisku atd. Tuto skutečnost bohužel nemůžeme zcela ovlivnit, ale vždy se snažíme dodat vám disk co nejpodobnější uvedené ilustraci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Distance driver
? Typ: Distance driver
? Úroveň: Pokročilý
? Stabilita disku: Stabilní (Overstable)
? Rychlost: 14
? Plachtivost: 3
? Turn: 0.0
? Fade: 4
? Výrobce: Kastaplast
? Odolnost disku: Odolný
? Speciální vlastnost: Glow = ve tmě svítí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: