Vánoce 2022 - do kdy nakoupit?

Vánoční šílenství se blíží do finiše a zejména vás, kteří necháváte nákupy na poslední chvíli, určitě zajímá, kdy je poslední šance u nás nakoupit tak, aby vám objednávky přiletěly před Štědrým dnem. Tak tady to je ;) 

GLS

Kurýr GLS na svém webu tvrdí, že do Štědrého dne zvládne doručit balíky podané ve středu 21. prosince. A my jim to věříme, protože fungují spolehlivě. V praxi to znamená, že u nás je potřeba objednat nejpozději do středečních 12 hodin, abychom vaši objednávku stihli nachystat.

BALÍKOVNA & Česká pošta

Stejně tak Česká pošta, která provozuje i oblíbenou Balíkovnu, uvádí 21. prosinec jako poslední možnost podání balíků s garantovaným doručením do Vánoc. Platí to jak pro doručení na adresu (služba Balík do ruky), tak i pro doručení na výdejní místo (Balíkovna). 

ZÁSILKOVNA

Zásilkovna je trochu opatrnější a doporučuje poslední balíky odeslat raději už v úterý 20. 12. My objednávky nosíme na podací místo, kterému jezdí svoz už v dopoledních hodinách, takže v praxi je u nás potřeba objednat do úterních 9 hodin ráno. Pozdější objednávky pravděpodobně budou reálně odcházet až ve středu a šance na doručení do Vánoc se tím snižuje.

OSOBNÍ ODBĚR

V naší kamenné prodejně v Praze na Letné je možné zboží vyzvedávat až do pátečních 19:00. Kompletní otvíračku v předvánočním týdnu najdete tady

 

Případné odběry v Horních Počernicích od teď doporučujeme raději prověřit s Jakubem na [email protected] nebo 776 819 208.
 
 

Od Štědrého dne se přepínáme do odpočinkového módu - až do 1. ledna nebudeme vybavovat e-shopové objednávky a kamenná prodejna bude zavřená. V pondělí 2. ledna pak plánujeme inventuru, takže objednávky, které přijdou mezi svátky začneme vybavovat od úterý 3. ledna. Pokud byste v tomto období něco potřebovali opravdu nutně, oceníme, když nám místo telefonátu napíšete email. Pokusíme se vám na něj odpovědět co nejdříve.
 
Všem vám přejeme klidné prožití vánočních svátků a ať vám to v novém roce lítá!