Vánoce 2021 - nakupte včas

Vánoční nákupní horečka vrcholí a spousta z vás nákup dárků nechává na poslední chvíli. U nás to není problém, jsme pořád velmi slušně zásobeni a vše, co máme skladem, do druhého dne odesíláme nebo je to k okamžitému vyzvednutí v kamenné prodejně v Praze na Letné. Je však potřeba si ohlídat, do kdy udělat objednávku, aby vám ji přepravci stihli doručit...

 

E-shopové objednávky

GLS

Kurýr GLS garantuje doručení do Štědrého dne při odeslání objednávky do pátku 17. 12. V praxi to znamená, že u nás je potřeba objednat do pátečních cca 13 hodin. Svoz nám teď obvykle jezdí kolem třetí hodiny.

GLS zpravidla doručuje druhý pracovní den a v loni to tak bylo až do poslední chvíle. Proto si myslíme, že i objednávky zadané v pondělí 20. prosince do 13 hod. by GLS mělo spolehlivě a včas doručit. Garantovat to však nemůžeme.

 

ZÁSILKOVNA

Stejně tak Zásilkovna zmiňuje datum 17. 12. My doporučujeme raději už čtvrtek 16., jelikož tyto objednávky reálně odchází právě až v pátek. Zároveň však věříme tomu, že i objednávky zadané během posledního předvánočního víkendu budou doručeny včas.

 

OSOBNÍ ODBĚR

Ideální, pokud si chcete rezervovat konkrétní zboží a vyzvednout později, klidně až těsně před Štědrým dnem. Při návštěvě prodejny není problém vaši objednávku jakkoliv upravit. 

Provoz kamenné prodejny na Letné viz níže.

Odběry v Horních Počernicích v posledním předvánočním týdnu doporučujeme volit až po domluvě s Jakubem na [email protected] nebo 776 819 208.

 

Kamenná prodejna 

Náš obchod na Letné bude mít lehce prodlouženou pracovní dobu a můžete jej navštívit také během posledního předvánočního víkendu. Rádi vám zde poradíme s výběrem vhodného dárku. Otevřeno bude následovně: 

 

Sobota 18.12. 13 - 18
Neděle 19.12. 13 - 18
Pondělí 20.12 12 - 19
Úterý 21. 12. 12 - 19
Středa 22. 12. 12 - 19
Čtvrtek 23. 12. 12 - 19
24. 12. - 2.1. ZAVŘENO

 

 
Od Štědrého dne se přepínáme do odpočinkového módu - až do 2. ledna nebudeme vybavovat e-shopové objednávky a kamenná prodejna bude zavřená. Pokud byste mezi svátky něco potřebovali opravdu nutně, oceníme, když nám místo telefonátu napíšete email. Pokusíme se vám na něj odpovědět co nejdříve.

 

Všem vám přejeme klidné prožití vánočních svátků a ať vám to v novém roce lítá!