Ultimo vs Covid - jak teď fungujeme

Kamenná prodejna je na základě vládních nařízení průběžně otvírána a zavírána. To by vám však nemělo bránit objednat si disky a vyrazit ven, zaházet si na čerstvý vzduch. Eshop jede a na osobních odběrech se lze také domluvit. 

 

AKTUÁLNĚ (4.1.2021) JE KAMENNÁ PRODEJNA ZAVŘENÁ A FUNGUJEME POUZE JAKO VÝDEJNA S NEPRAVIDELNOU OTVÍRACÍ DOBOU. INFORMACE V TEXTU NÍŽE PLATÍ!

  

Covid řádí, politici také a v důsledku toho je naše kamenná prodejna v Praze na Letné opět zavřená :( .Pokud jste chtěli pořídit vybavení na discgolf nebo některý z dalších frisbee sportů, nemusíte zoufat. Náš eshop stále funguje, jen tedy v mírně omezeném režimu:

 

FUNGOVÁNÍ ESHOPU

Eshopové objednávky vybavujeme minimálně 2x týdně a to zpravidla v pondělí a ve čtvrtek. A pak podle toho, jak budete objednávat. Když se nám toho za jeden den nashromáždí více, rádi to pojedeme hned druhý den vybavit, ať na disky nemusíte dlouho čekat.

 

OSOBNÍ ODBĚRY / ULTIMO KURÝR :)

Pokud byste nechtěli zbytečně platit za kurýra, protože to třeba máte na prodejnu jen kousek, je možné se s námi domluvit a potkat se na prodejně, když zrovna pojedeme vyřizovat eshopové objednávky. Většinou tam budeme cca mezi 11. a 15. hodinou. 

Zboží vám rádi dovezeme nebo předáme na discgolfovém hřišti, pokud to budeme mít aspoň trochu po cestě.

>> Czert jezdí z Letné směr Dolní Břežany

>> Kuba jezdí z Letné směr Horní Počernice

>> Kuba to má kousek na discgolfové hřiště v Běchovicích a často si tam jezdí zahrát

 

Prosíme ideálně o platbu předem pomocí bankovního převodu, ať jsou transakce co nejméně kontaktní.

 

Pro domluvu:

>> pište na [email protected] 

>> volejte na 732 161 358 (Czert) nebo na 776 819 208 (Kuba)

 

V případě dalších dotazů využijte kontakty výše.

 

Děkujeme za vaši přízeň a všem vám přejeme pevné zdraví, fyzické i psychické. K obojímu vám pomůže, když vyrazíte ven a hodíte si diskem ;)