Nakupuj za klubové ceny (návod)

Vytvoř si zákaznický účet a nakupuj za zvýhodněné ceny.

Díky členství v jednom z klubů, které Ultimo podporuje* máš u nás 10% slevu na všechny discgolfové disky a různě vysoké slevy na další vybavení, jako jsou batohy, koše apod.

Abys za tyto snížené ceny mohl/a nakupovat, stačí si na našem e-shopu založit zákaznický účet. Jak na to?

  1. V pravém horním rohu klikni na ikonu přihlášení a vyber Nová registrace.
  2. Zvol, že se chceš registrovat jako Člen DG klubu.
  3. Vyplň svojí emailovou adresu (ideálně použij tu, kterou jsi poskytnul/a svému klubu) a zvol si heslo.
  4. Registraci bude potřeba autorizovat z naší strany - jakmile to uděláme, přijde ti potvrzení emailem. Autorizace provádíme manuálně, takže to může nějaký čas trvat, ale snažíme se je vyřizovat obratem.
  5. Jakmile bude tvoje registrace schválena, jdi zpět na eshop a na stránce Můj účet vyplň v příslušné sekci svoje osobní údaje.
    • Zvol, že chceš použít fakturační adresu a jako název společnosti uveď jméno klubu, kterého jsi členem (nic jiného v rámci fakturační adresy vyplňovat nemusíš).

Hotovo, nyní už vždy po přihlášení uvidíš na e-shopu svoje snížené ceny a můžeš zvesela nakupovat.

 

Pokud už u nás na e-shopu vytvořený účet máš, ale nevidíš snížené ceny, kontaktuj Jakuba na [email protected] nebo na 776819208. Stejně tak Kubu můžeš kontaktovat, pokud bys potřeboval/a poradit s čímkoliv jiným ohledně registrace a klubových cen.

 

POZOR! Stává se nám, že lidí jsou zmateni, protože ve svém zákaznickém účtu vidí slevy ve výši 0 % a myslí si, že klubovou slevu nemají nastavenou, viz obrázek níže. Klubová sleva je však nastavena jiným způsobem (přiřazení klubového ceníku). Důležitý je údaj "Zákaznická skupina". Pokud vidíte hodnotu "Člen DG klubu", vše je v pořádku a již nakupujete za klubové ceny. Můžete si to ověřit jednoduše tak, že si vyberete produkt (ideálně disk), podíváte se na jeho cenu a poté se odhlásíte z vašeho účtu - cena daného disku bude jiná.

zakaznické selvy