Frisbeer Cup 2018

Světová špička v Praze!

Už tento víkend se v Praze opět setkají freestylisti z celého světa, aby poměřili síly v rámci tradičního turnaje Frisbeer Cup. Ideální možnost vidět ty nejlepší triky s létajícím talířem v podání světové špičky  - míří sem 15 hráčů z aktuální TOP 20! Tak se ve dnech 9. - 11. března přijďte podívat do Sokola Královské Vinohrady.

 

Opět na vás čeká neskutečná podívaná okořeněná exhibicemi dalších sportů, soutěžemi pro diváky, freestyle workshopem pro veřejnost a hlavně dobrým jídlem a pivem. Finále v neděli od 12:00, vstup samozřejmě zdarma. K dispozici bude i hlídaný dětský koutek, takže ratolesti s sebou :)

 

Navštivte http://www.frisbeer.cz/divaci/ pro veškeré potřebné info.

 

Pokud se nemůžete zúčastnit fyzicky a přesto vás Frisbeer Cup zajímá, můžete naladit profi LIVE STREAM, který pojede od pátku až do neděle.

 

PDGL Putting contest a vyhlášení vítězů zimní série

 

Pro zapálené discgolfisty (ale i pro všechny ostatní zájemce) bude v neděli od 13 do 16 hodin v malé hale připraveno několik discgolfových košů, na které si budete moci zaházet. Od 14:30 proběhne Putting contest (soutěž v hodu na přesnost) o zajímavé ceny (registrujte se zde).

 

V 16:00 pak v hlavní hale proběhne vyhlášení vítězů zimní části Pražské discgolfové ligy, ceny předá Juliana Korver, pětinásobná mistryně světa v discgolfu a členka Innova Veteran Teamu.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení