DISCGOLF - ZPÁTKY K ZÁKLADŮM / Discgolfová příručka

Kód: ZIX.DG
349 Kč
Skladem (28 ks)
Můžeme doručit do:
17.6.2024
Možnosti doručení
Discgolfové příslušenství

Historicky první česká discgolfová příručka je tady! Jejím autorem je Tomáš Redlich alias Zix, který je nejen talentovaným discgolfistou, ale také nadaným ilustrátorem. Spojením těchto talentů vznikla ucelená příručka, která je zaměřená na základní discgolfové techniky. Kniha je určena hlavně začínajícím hráčům, ale pomůže i pokročilejším discgolfistům, kteří chtějí svojí techniku poladit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kniha je zaměřena vyloženě na discgolfovou techniku a věnuje se zejména základním hodům (backhand, forehand) a puttování. Najdete v ní snadno pochopitelné ilustrace, které vám ukáží, jak jednotlivé hody provádět správně, ale také jaké jsou nejčastější chyby. Co naopak v příručce NEnajdete jsou informace o pravidlech či discgolfové etice. 

 

Příručka je koncipovaná tak, abyste si ji s sebou mohli vzít na hřiště a trénovat podle ní. I proto je kniha v lepší vazbě (paperback z kvalitního papíru). Po každé dílčí kapitole nechybí sekce častých otázek a odpovědí, která by vám měla pomoci odhalit a opravit chyby, které při házení děláte.

 

Tomáš se discgolfu věnuje od roku 2014, je členem Ultimo týmu a patří mezi přední české hráče. V knize učí dle svých vlastních zkušeností, ale veškeré použité informace jsou vždy podloženy znalostmi několika dalších profesionálních discgolfistů. Jak nám Tomáš sám řekl: "Pokud konkrétní techniku neučí stejně alespoň tři další profíci, v knize to nenajdete." Po dvou letech práce nakonec Zix svou příručku intenzivně konzultoval také s dalšími TOP českými discgolfisty, konkrétně s mistry ČR Kryštofem Novákem a Jakubem "Nowikem" Novotným, a zapracoval do ní řadu jejich návrhů a připomínek. 

 

Pokud to s discgolfem myslíte vážně a chcete se naučit házet technicky správně, příručka "Discgolf - zpátky k základům" vám bude nedocenitelným pomocníkem. 

 

Počet stránek: 75
Vazba: Paperback (přebal z tvrdšího papíru)
Obal 350g křída lesk + lamino
Papír 170g křída matná

  

Na tento produkt není možné uplatnit žádné slevy. Týká se to zejména 10% klubových slev. Děkujeme za pochopení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní discgolfové příslušenství
? Typ: Discgolfové příslušenství
? Výrobce: Zix Komix

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: