Ultimo Vánoce jsou tady! Na následujících pár řádcích se dočtete, co jsme si pro vás připravili za akce, jak bude přes svátky otevřeno v kamenné prodejně atd.

 

Dárky ke každé objednávce!

Od teď až do konce roku vám ke každé objednávce* nadělíme malý tématický dárek. K discgolfovým objednávkám přihodíme marker (mini-disk), pokud si koupíte velký disk (frisbee), dostanete k němu zdarma létající kruh (tzv. whizring), se kterým se dají trénovat i některé freestylové triky. No, a pokud v jedné objednávce najdeme vybavení na discgolf i velké disky, vy na oplátku najdete v balíčku dárky oba dva. Ke všem objednávkám také nemohou chybět tématické samolepky.

      

* Vztahuje se pouze na e-shop. Platí pro objednávky v minimální hodnotě 250 Kč.

 

Doprava za vánoční ceny!

Abychom vám vánoční nakupování zpříjemnili ještě více, zlevnili jsme pro vás dopravu! Objednávky s dopravou prostřednictvím kurýra GLS nyní stojí 85 Kč v případě platby na dobírku, v případě platby předem zůstává cena 69 Kč. A aby toho nebylo málo, v případě GLS je doprava zdarma již od 1500 Kč. Tyto vánoční ceny dopravy jsou platné do 31.12. 2017.

Pozor, ceny dopravy prostřednictvím České pošty zůstávají nezměněné, viz stránka Doprava a platba.

 

Spousty vánočních slev

Zlevnili jsme pro vás celou řadu produktů, aby vám v peněžence zbylo ještě něco na kapra :). Nejzajímavější jsou určitě zlevněné discgolfové bagy, které si vyloženě říkají o místo pod vaším stromečkem. Snížené ceny najdete také u pěkné řádky frisbee a discgolfových disků. Všechny zajímavé slevy a výběr dalších produktů, které jsou vhodné jako dárky, jsme pro vás umístili do speciální VÁNOČNÍ KATEGORIE >> 

 

Nakupte včas, ať máte dárky pod stromečkem

V předvánočním čase jsou všichni dopravci standardně velice vytížení a různá zpoždění nebývají výjimkou. Proto vánoční dárky doporučujeme nakoupit včas, aby k vám stihly dorazit před Štědrým dnem.

  • - Přes Českou poštu doporučujeme objednávat nejpozději 18. 12. (ideálně využijte rychlejší službu “Balík do ruky”).

  • - Přes GLS objednávejte nejpozději do 20.12. do 12:00

Edit 30.11 - Dopravci nestíhají již teď, takže opravdu doporučujeme neriskovat a objednávat ještě před těmito hraničními termíny.

 

Otvírací doba kamenné prodejny


Do 22. 12. -
standardní otvírací doba

23. 12. - 10:00 - 20:00

24. 12. - zavřeno

25. 12. - zavřeno

26. 12. - zavřeno

27. 12. - 12:00 - 17:00

28. 12. - 12:00 - 17:00

29. 12. - 12:00 - 17:00

30. 12. - zavřeno

31. 12. - zavřeno

1. 1. - zavřeno

 

A to je vše, co ohledně Ultimo Vánoc potřebujete vědět. A jako obvykle platí, že pokud máte jakékoli dotazy, ať už ohledně vánočních akcí, nebo čehokoli jiného, neváhejte nám napsat, zavolat, nebo se za námi stavit v kamenné prodejně.