Novinky

 • RASK K1 GLOW
  RASK K1 GLOW

  Na trhu není moc stabilnějších a rychlejších driverů. Rask je ale...

  520 Kč
 • MYSTERY BOX DELUXE od Trilogy
  MYSTERY BOX DELUXE od Trilogy

  Prémiový Mystery box, který obsahuje rovnou 9 různých disků od Latitude...

  2 600 Kč
 • SkyStyler TFG
  SkyStyler TFG

  Skystyler s motivem Trnava Frisbee Games. Tento design byl vydán k...

  350 Kč
 • SkyStyler SUNSET
  SkyStyler SUNSET

  Nejlepší disk pro freestyle frisbee, ale skvělý také pro rekreační...

  350 Kč
 • TFG (Organic) 175g
  TFG (Organic) 175g

  175g létající disk s povedeným motivem Trnava Frisbee Games, ve kterém...

  420 Kč
 • HEARTS (Organic) 175g
  HEARTS (Organic) 175g

  Hrajte srdcem! Létající disk s motivem lásky a navíc k životnímu...

  400 Kč
 • KLÍČENKA
  KLÍČENKA

  Klíčenka s logem MVP. Pokud máte tuhle značku rádi, ozdobte s ní svoje...

  80 Kč

Slevy

Bagy

Discgolfový bag patří k základní výbavě každého hráče, který to s discgolfem myslí alespoň trošku vážněji. Discgolfových disků je nepřeberné množství, nejen proto většinou nezůstanete jen u pár základních kousků, ale váš arzenál se pravděpodobně bude postupně rozšiřovat. A samozřejmě když jdete hrát, chcete mít většinu disků stále při sobě. K to...

Discgolfový bag patří k základní výbavě každého hráče, který to s discgolfem myslí alespoň trošku vážněji. Discgolfových disků je nepřeberné množství, nejen proto většinou nezůstanete jen u pár základních kousků, ale váš arzenál se pravděpodobně bude postupně rozšiřovat. A samozřejmě když jdete hrát, chcete mít většinu disků stále při sobě. K tomu vám poslouží právě speciální brašny, tašky a batohy na discgolf, v nichž si disky můžete přehledně zorganizovat a pohodlně je přenášet.

 

Rozdělení discgolfových bagů:

Základní malé brašny - ideální pro začínající hráče, kteří ještě nemají tak široký arzenál. Tyto starter bagy pojmou obvykle okolo 10 disků a potěší příznivou cenovkou.

 

Jakmile se vaše sbírka disků začne rozšiřovat, začnete objíždět turnaje, zkrátka začnete do discgolfu pronikat trošku hlouběji, bude potřeba upgradovat na větší zavazadlo, které mimo více disků pojme také dostatek vody, ostatní discgolfové příslušenství nebo vaše osobní drobnosti. Zde se pak nabízí dvě základní volby:

 

Discgolfové tašky - větší brašny a tašky, které pojmou i více než 20 disků a nabídnou řadu dodatečných kapes. Zpravidla se nosí přes jedno rameno, což není při delší hře až tak pohodlné. Hráči preferující tašky proto často využívají zádových popruhů, které rovnoměrně rozloží váhu bagu na záda a umožní pohodlné přenášení i na delší vzdálenosti.

 

Batohy na discgolf - někteří lidé jsou zkrátka baťužkáři a preferují disky nosit hezky na zádech. Přeci jen je to často pohodlnější. V naší nabídce najdete jak menší batohy pro začátečníky, tak profi batohy (jako např. BP1 či Luxury Bag), kam se vejde až 30 disků a spoustu dalších věcí. Specialitou jsou pak discgolfové batohy BagoBago, na kterých si díky integrované stoličce můžete snadno odpočinout i během turnaje.

Zobrazit

Bagy Počet produktů: 36

na stránku
Zobrazují se 1 – 12 z 36 položek
Zobrazují se 1 – 12 z 36 položek