Až do 18. prosince probíhá VÁNOČNÍ SOUTĚŽ. Více informací zde

GYROPALOOZA BOX 2022

Kód: 14790
Limitovaná edice
3 790 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Speciální Mystery box od MVP je zpět a tento rok je macatější, než kdy předtím! Obsahuje totiž rovnou 14 disků. Z toho dva nebudou až takové překvápko - z krabice totiž určitě vytáhnete jednu Total Eclipse Proxy s parádním Gyropalooza potiskem a Prototype Color Glow Eclipse Envy. Pak už se můžete nechat překvapit, jakých 12 Second Lab disků si z krabice vylovíte. Parádní dárek pro každého nadšeného discgolfistu! 

Detailní informace

Detailní popis produktu

axiom-proxy-total-eclipseAxiom - Total Eclipse Proxy - GYROpalooza SE 

Další pokrok v technologii svíticích disků je tu! V Gyropalooza boxu jej můžete okusit na mírně nestabilním putteru Proxy. Total Eclipse znamená, že disku bude svítit střed i okraj (rim), a to každý jinou barvou! Můžete tak narazit na kombinace bílé, modré (aqua), zelené, fialové a modrozelené (teal) barvy. Celou tuhle parádu pak zdobí originální obrázek z pera Mika Inscho. Jinde než v tomhle boxu tento disk neseženete.

 

 

 

Axiom - Prototype Eclipse Color Glow EnvyColorGlow_Prototype_Envy_GreenPreview_1K-Copy_1024x1024_9a2afe38-39a6-4261-ba94-514c4a7bedb1

Druhou jistotou v letošním GYRO boxu bude prototyp oblíbeného putteru ENVY v Color Glow Eclipse plastu. Svítit bude jen střed, ale jakou barvou, to už bude překvápko. Dostupné barvy jsou modrá, zelená, modrozelená (teal) a fialová. Mějte na paměti, že nové glow barvy budou mít o něco nižší svítivost v porovnání se standardním Eclipse 2.0 plastem. To platí i pro výše uvedenou Total Eclipse Proxy. 

 
12FactorySeconds_1000x12x Second Lab disk

Jako Second Lab jsou označovány disky, které mají drobné vady na kráse, které však nijak neovlivňují jejich let. Naopak mají originální "laboratorní" potisk, což jim přidává na unikátnosti. Takových disků tam najdete rovnou 12 a jaké to budou modely, v jakých materiálech a jakých barvách, to se dozvíte až při rozbalení GYROPalooza boxu. Nicméně letos výrobce zaručuje vyvážený, ručně vybíraný mix modelů i typů disku. Drivery budou lehce převažovat.

 

 

 

Barvy a váhy

Jelikož krabičky jsou zalepené a výrobce nám je nedovolí otevřít, nedokážeme ovlivnit, v jakých barvách a gramážích disky budou. Ale proč si kazit překvapení, že? :)

  

Klubová cena letošního GyroPalooza boxu je 3590 Kč. Slevové či dárkové poukazy je samozřejmě možné na tento produkt uplatnit.

Představení boxu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: