F MODEL S BaseGrip

Kód: PD.FMS.BG
280 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Fairway driver Rychlost10 Plachtivost5 Turn1 Fade3

F Model S je stabilní distance driver z řady Ace Line. Ne však tak stabilní, jak říkají čísla na něm natištěná. Když mu pořádně nadělíte, bude rovný se spolehlivým, ale nikoli extrémním finišem. A doletí fakt daleko. Dobře zaplňuje mezeru mezi disky řady F a H od Prodigy. Hmota BaseGrip se relativně rychle opotřebuje, ale nabízí příjemný grip za všech podmínek a velmi pěknou cenovku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce tenhle fairway driver popisuje jako skvělý disk na hyzer-flipy. Tzn. že když ho lehce podhodíte (vypustíte v mírném hyzeru), srovná se a pak letí dlouho rovně, než začne fadovat. A při rovném vypuštění s dostatečnou silou by tím pádem měl jít do mírného turnu. Z toho nám tak nějak vyplývá, že z potisku jim někam uteklo znaménko mínus, které mělo být umístěno před hodnotou turn. Čísla 10, 5, -1, 3 by na disku dávaly větší smysl.

Typ disku:

Distance driver = disky na ty nejdelší vzdálenosti. Zkrotit distance driver není jednoduché a vyžaduje to jisté zkušenosti a pokročilou techniku, odměnou vám ale budou super dlouhé hody. Obecně nedoporučujeme úplným začátečníkům.

Více o jednotlivých typech discgolfových disků >>

Více o letových vlastnostech disků >>

 

Hmota:

BaseGrip je základní hmota z řady ACE LINE od Prodigy. Disky z tohoto materiálu jsou tvrdé a relativně rychle se budou opotřebovávat a tím pádem i svou ztrácet stabilitu. To však často není na škodu, ba naopak. BaseGrip se také příjemně a jistě drží v ruce a prodávají se za příjemnou cenu. 

Více o materiálech v discgolfu >>

Barvy:

Barvy disku na ilustračních obrázcích nemusí vždy odpovídat skutečnosti. Mohou se objevovat rozdíly v odstínu barvy disku, barevnosti potisku atd. Tuto skutečnost bohužel nemůžeme zcela ovlivnit, ale vždy se snažíme dodat vám disk co nejpodobnější uvedené ilustraci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fairway driver
? Typ: Fairway driver
? Úroveň: Všechny
? Stabilita disku: Stabilní (Overstable)
? Rychlost: 10
? Plachtivost: 5
? Turn: 1
? Fade: 3
? Výrobce: Prodigy
? Hmota: BaseGrip
? Odolnost disku: Základní
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.