TANGENT Proton

Nové

Tangent je lehce nestabilní midrange disk. Dobře drží ve vzduchu a je tak vhodný i pro méně silové hráče. Navíc skvěle padne do ruky.

Více informací


Tento produkt již není na skladě

Typ Midrange
Výrobce MVP
Řada Proton
Materiál Odolný
Úroveň Začátečník
Stabilita Rovné (Stable)
Speed 4
Glide 4
Turn -0,5
Fade 0,5

450 Kč

Více informací

ULTIMO RECENZE DISKU TANGENT >> 

 

Typ disku:

Midrange = disky na hody ze střední vzdálenosti a díky svým vlastnostem zároveň ty nejuniverzálnější. Pokud si discgolf chcete vyzkoušet a vybíráte svůj první talíř, doporučujeme sáhnout právě po Midrange disku.

 

Více o jednotlivých typech discgolfových disků >>

Více o letových vlastnostech disků >>

 

Hmota:

Proton od MVP Disc Sports je jednou z nejodolnějších hmot na trhu. Disky z tohoto plastu odolají těm nejdrsnějším podmínkám a nárazům, a jejich letové vlastnosti se tudíž mění jen velice pomalu. Nabízen je v mnoha zářivých transparentních barvách.

 

Technologie GYRO: Na vnější okraj je použita hmota s vyšší hustotou, která dovoluje disku udržet si rychlost a rotaci po delší dobu, což vám dovolí objevovat nové a delší letové trajektorie.

  

Více o plastech >>

  

Barvy:

Barvy disku na ilustračních obrázcích nemusí vždy odpovídat skutečnosti. Mohou se objevovat rozdíly v odstínu barvy disku, barevnosti potisku atd. Tuto skutečnost bohužel nemůžeme zcela ovlivnit, ale vždy se snažíme dodat vám disk co nejpodobnější uvedené ilustraci.

Recenze

Známka 
Jakub ULTIMO 25.4.2018

Super midrange!

Tangent je super midrange, jak pro začátečníky, kterým bude létat hezky rovně, tak pro pokročilejší hráče, kteří jej využijí zejména k anhyzer hodům. Naší recenzi si přečtěte zde: http://recenze.ultimo.cz/tangent-mvp/

Napsat svou recenzi !

Napsat recenzi

TANGENT Proton

TANGENT Proton

Tangent je lehce nestabilní midrange disk. Dobře drží ve vzduchu a je tak vhodný i pro méně silové hráče. Navíc skvěle padne do ruky.

Napsat recenzi

Ostatní výrobky ve stejné kategorii: